Żywienie loch i prosiąt

Pasze dla loch i prosiąt, żywienie loch | Superferma.pl
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Wysokiej jakości pasze dla świń: loch i prosiąt

Aby zapewnić hodowanym zwierzętom odpowiednie warunki do wzrostu i rozwoju, należy zadbać o właściwe żywienie. Pasza powinna być urozmaicona i dopasowana do preferencji smakowych i zapachowych trzody. Odpowiedni dobór paszy ma szczególne znaczenie w przypadku hodowli w okresie laktacji i odsadzania prosiąt – to właśnie racjonalne żywienie jest wtedy głównym czynnikiem determinującym opłacalność produkcji świń. W opracowaniu i przygotowaniu zbilansowanej dawki pokarmowej dla prosiąt i loch pomogą dostępne w naszej ofercie produkty. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą pasz i dodatków dla świń.

Uzupełniające mieszanki paszowe, witaminy, premiksy i suplementy dla trzody chlewnej

Aby uzyskać wysoki zysk z hodowli świń, konieczne jest stosowanie najlepszej jakości, pełnowartościowego pożywienia, które ma ogromne znaczenie dla odpowiedniego poboru paszy, prawidłowego wzrostu, kondycji i zdrowia zwierząt. W naszej ofercie przygotowaliśmy bogaty wybór produktów i gotowych pasz dla świń, m.in.:

  • uzupełniające mieszanki paszowe zawierające stymulator wzrostu przeznaczone do żywienia prosiąt, 
  • mieszanki paszowe uzupełniające dla loch prośnych i karmiących,
  • preparaty serwatkowe dla młodych zwierząt,
  • różnego rodzaju dodatki i preparaty służące do produkcji pełnoporcjowych pasz dla świń: koncentraty suszonej serwatki, jednowapniowy fosforan paszowy, mączkę rybną i sojową, suszoną hemoglobinę i plazmę, surowe włókno w płatkach, produkty zakwaszające.

Certyfikowane mieszanki paszowe dla trzody chlewnej

Wszystkie oferowane pasze i dodatki paszowe to najwyższej jakości produkty żywieniowe dla zwierząt wspierające ich kondycję i zdrowie oraz zwiększające zyski z prowadzonych hodowli. Odpowiednio stosowane pomogą zapobiec występowaniu groźnych chorób i schorzeń, takich jak zaburzenia metaboliczne, biegunki, brak apetytu czy obniżona odporność, zapewniając też większy przyrost i lepszy stan psychiczny.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.