Firma BAS-POL powstała w 2007 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na kompleksową obsługę ferm wielkotowarowych w zakresie żywienia zwierząt. Obecnie jesteśmy liderem rynku specjalistycznych produktów farmerskich stosowanych w żywieniu drobiu i trzody chlewnej.

Podążając za rozwojem technologii i chcąc wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów, aby w pełni zaspokoić ich potrzeby, a tym samym oszczędzić im czas, stworzyliśmy sklep internetowy SuperFerma.pl

Jest to jedyny na rynku sklep z tak bogatą ofertą produktów z zakresu żywienia zwierząt. Oferujemy Państwu premiksy, mieszanki paszowe uzupełniające i dodatki paszowe oraz szeroką gamę witamin i suplementów diety dla różnych gatunków zwierząt. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla ferm wielkotowarowych jak i dla małych gospodarstw .Wszystkie nasze produkty są znane , sprawdzone i cenione od lat na rynku krajowym.

Jako specjaliści w żywieniu zwierząt służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów!

Zespół sklepu SuperFerma.pl

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.