BAS-MIX TUCZNIK 2,5% P-Line**, 25kg

BAS-MIX TUCZNIK 2,5% P-Line**, 25kg

BAS-MIX Tucznik 2,5% P-Line**, mieszanka paszowa uzupełniająca dla tuczników

212,22 zł

(8,49 zł kg)

Brutto

 

Mieszanka paszowa dla tuczników Bas-Mix Tucznik 2,5% P-Line**

Za utrzymanie zdrowia i odpowiedniego rozwoju zwierząt hodowlanych w głównej mierze odpowiada właściwe żywienie. Do tego celu wykorzystuje się odpowiednio zbilansowane mieszanki paszowe, wśród których warto wymienić Bas-Mix Tucznik 2,5% P-Line**. Produkt ten został stworzony z myślą o zapewnieniu optymalnych warunków żywieniowych dla tuczników, aby pomóc hodowcom w osiągnięciu pożądanego wzrostu i wagi zwierząt.

Dobrej jakości składniki odżywcze i ich odpowiednie zbilansowanie

Podstawowym składnikiem paszy Bas-Mix Tucznik 2,5% P-Line** jest dobrej jakości zboże, które stanowi bogate źródło energii dla organizmów tuczników. Dodatkowo, pasza zawiera korzystne składniki odżywcze takie jak białko, witaminy i minerały, które są niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju zwierząt hodowlanych. To właśnie odpowiednie zróżnicowanie komponentów pozwala na dostarczanie wszystkich ważnych makro- i mikroelementów. Na uwagę zasługuje również zawartość enzymów paszowych, które poprawiają strawność paszy i gwarantują wzrost wartości pokarmowej.

Ekonomiczne opakowanie i wysoka wydajność

Dostępny w opakowaniu 25 kg, Bas-Mix Tucznik 2,5% P-Line** jest wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla hodowców zwierząt. Może być przechowywany w sposób bezproblemowy, co pomaga w zminimalizowaniu strat i zapewnia świeżość mieszanki przez długi czas. Ekonomia produktu przejawia się również niskim zużyciem paszy na 1 kg przyrostu masy ciała. Mieszanka gwarantuje tym samym szybki tucz i wysoką syntezę masy mięśniowej.

 

Zalety produktu:

wysokie przyrosty masy ciała + niskie zużycie paszy na 1kg przyrostu masy ciała

szybki tucz i wysoka synteza masy mięśniowej,

obniżenie działania składników antyżywieniowych pasz roślinnych – zawiera niezbędne enzymy paszowe

wyższy status antyoksydacyjny tkanek

 

Opakowanie

worki 25 kg

 

Cecha produktu B
materiał sypki
PL58184025
39 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.