SEROLAT FS20, 25kg
SEROLAT FS20, 25kg

SEROLAT FS20, 25kg

Najwyższej jakości mikrootoczkowany koncentrat suszonej rozpyłowo natłuszczanej serwatki słodkiej.

236,25 zł

(9,45 zł kg)

Brutto

 

Serolat FS20 – koncentrat suszonej rozpyłowo natłuszczanej serwatki

Serolat FS20 to specjalistyczny koncentrat przeznaczony do żywienia prosiąt. Stanowi doskonałe źródło energii i białka, co w znaczący sposób przyczynia się do poprawy zdrowia i odporności młodych zwierząt. Preparat jest szczególnie polecany jako wartościowy dodatek do pasz typu Prestarter i Starter.

Dlaczego warto wybrać Serolat FS20?

Ochrona zdrowia młodych zwierząt wymaga specjalnego podejścia do żywienia. Dieta prosiąt powinna zawierać preparaty bogate w makro- i mikroelementy, witaminy, białko i tłuszcze. Serolat FS20 to cenne wsparcie zapewaniające zdrowie i intensywny wzrost młodych osobników. 

Wartościowy i stabilny skład

Bazą produktu Serolat FS20 jest suszona serwatka natłuszczana rozpyłowo mieszanką oleju kokosowego i palmowego. Koncentrat jest wzbogacony emulgatorem, który zwiększa przyswajalność tłuszczów, szczególnie w warunkach stresu. Tak skomponowany skład jest doskonałym źródłem białka (20%), surowego tłuszczu (20%) i laktozy (35%). Koncentrat zawiera też cenne dla zdrowia zwierząt składniki odżywcze, w tym wapń, fosfor, sód, potas oraz lizynę, metioninę, cystynę, treoninę i tryptofan.

Korzyści stosowania Serolat FS20

Serolat FS20, który został opracowany specjalnie dla prosiąt, poprawia ich zdrowotność oraz zapewnia im optymalne warunku do wzrostu. W ten sposób preparat pozwala hodowcom uzyskać optymalne przyrosty masy zwierząt. Warto dodać, że koncentrat jest produkowany na bazie słodkiej serwatki, dzięki temu jest chętnie pobierany przez osobniki. Dodatkowo, produkt jest bardzo wygodny w użytkowaniu, nie zbryla się i nie pyli, a także zapewnia bardzo dobrą usypowość.

Zalecane dawkowanie

W żywieniu prosiąt przed odsadzeniem polecamy stosować koncentrat Serolat FS20 w dawce 15-20%. Do pasz Prestarter należy dodać 10-15% koncentratu, a do pasz Starter od 5%.

Dostępne opakowania

Produkt pakowany jest w wielowarstwowe, wytrzymałe worki papierowe, wzmocnione od wewnątrz warstwą folii polietylenowej. Pojemność worka to 25 kg.

Nutrifeed
Serolat
885 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.