SEROLAT XXL, 25kg
SEROLAT XXL, 25kg

SEROLAT XXL, 25kg

Preparat serwatkowy przeznaczony do stosowania w paszach dla młodych zwierząt, w szczególności do produkcji pełnoporcjowych pasz dla prosiąt typu Prestarter i Starter.

175,50 zł

(7,02 zł kg)

Brutto

 

Serolat XXL – preparat serwatkowy dla młodych zwierząt

Jeśli szukasz wysokiej jakości produktu serwatkowego do pasz dla młodych zwierząt, w szczególności do produkcji pełnoporcjowych pasz dla prosiąt typu Prestarter i Starter, to Serolat XXL jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Serolat XXL to preparat, który zawiera 4.5% wysoce strawnego białka mleka i 75% laktozy. 

Serolat XXL – poznaj wszystkie korzyści 

Stosowanie Serolatu XXL niesie za sobą wiele zalet, które sprawiają, że jest to doskonały produkt dla młodych osobników. Przede wszystkim stanowi preparat w 100% pochodzenia mlecznego, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo stosowania. Zawartość 4.5% strawnego białka mleka, bogatego w aminokwasy, przekłada się na prawidłowy rozwój i wzrost zwierząt. Z kolei 75% laktozy to gwarancja poprawy mikroflory jelitowej i podniesienia odporności. Produkt nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, takich jak antybiotyki, hormony czy pestycydy. Jest w pełni zgodny z normami jakości i bezpieczeństwa w żywieniu zwierząt hodowlanych

Serolat XXL jest produktem otoczkowanym, dzięki czemu nie zbryla się i nie pyli, a także gwarantuje doskonałą usypowość. Jego dozowanie i mieszanie z innymi składnikami nie sprawia żadnego kłopotu. Dodatkowo preparat ten stanowi doskonałe źródło dobrze rozpuszczalnego wapnia, fosforu, sodu i potasu.

Dawkowanie

W przypadku najmłodszych osobników, karmionych paszą Prestarter, zalecane dawkowanie Serolatu XXL to 10-15%. W kolejnych fazach rozwoju, przy stosowaniu paszy Starter, dawkowanie preparatu można zmniejszyć do poziomu 5-10%. 

Serolat XXL pakowany jest w wielowarstwowe worki papierowe z wewnętrzną warstwą folii polietylenowej o masie 25 kg. Tego typu opakowanie pozwala na swobodne pobieranie produktu i jego przenoszenie. 

Nutrifeed
Serolat
896 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.