HEMOGLOBINA SUSZONA, 25kg
HEMOGLOBINA SUSZONA, 25kg
HEMOGLOBINA SUSZONA, 25kg
HEMOGLOBINA SUSZONA, 25kg

HEMOGLOBINA SUSZONA, 25kg

Hemoglobina suszona 92P


215,73 zł

(8,63 zł kg)

Brutto

 

Hemoglobina suszona

Hemoglobina suszona to idealny dodatek do mieszanek paszowych dla drobiu i trzody chlewnej. Bardzo dobra strawność i korzystny skład aminokwasowy sprawiają, że powinna na stałe wpisać się w dietę zwierząt hodowlanych.

Łatwa w podaniu, wysoce wydajna

Oferujemy suszoną hemoglobinę, produkowaną z krwi wieprzowej. Czysty kolor i lubiany przez zwierzęta hodowlane smak zawdzięcza prostemu procesowi produkcji. Dodatkowo jest źródłem wysoce przyswajalnych aminokwasów egzogennych, które stanowią niezbędny budulec mięśni. To produkt polecany hodowcom drobiu rzeźnego i tuczników. Przy zachowaniu odpowiedniej dawki, może być także dodawana do paszy dla ryb hodowlanych. Umiejętnie stosowana hemoglobina suszona pozwala hodowcy zaoszczędzić na mieszankach witaminowych i białkowych.

Zalety stosowania hemoglobiny suszonej

Hemoglobina suszona powoduje między innymi efektywniejsze wykorzystanie paszy przez drób czy trzodę chlewną. Dzięki temu hodowca może liczyć na gwarantowany, szybszy przyrost masy ciała zwierząt. Najważniejsze jest systematyczne podawanie mieszanki paszowej z hemoglobiną suszoną. Raz wdrożony system gwarantuje większe tempo wzrostu i nabierania masy przez zwierzęta. Cenny jest także skład suszonej hemoglobiny – źródło białko o wysokiej wartości biologicznej i przyswajalności. Oznacza to niższe zużycie paszy przy zachowaniu stałych wartości odżywczych. Hemoglobina znajduje także zastosowanie w akwakulturze i hodowli zwierząt mięsożernych.

Specyfikacja opakowania

Zakup hemoglobiny suszonej jest w naszym sklepie możliwy jedynie po okazaniu pozwolenia powiatowego lekarza weterynarii na stosowanie produktów pochodzenia zwierzęcego do produkcji pasz. Sama hemoglobina suszona produkowana jest pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej i sprzedawana w papierowych workach wielowarstwowych o masie 20kg.

SONAC
produkty z krwi
876 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.