BAS-MIX STARTER KOMPLET 4%, 20kg

BAS-MIX STARTER KOMPLET 4%, 20kg

Mieszanka paszowa uzupełniająca 4% zawierająca stymulator wzrostu przeznaczona do żywienia prosiąt/warchlaków.

Obecnie brak na stanie
192,02 zł

(9,60 zł kg)

Brutto

 

BAS-MIX STARTER KOMPLET 4%, 20kg

BAS-MIX Starter Komplet 4% to mieszanka paszowa przeznaczona do odżywiania prosiąt i warchlaków. Jest produktem innowacyjnym, który łączy w sobie najnowocześniejsze technologie z ogromnym doświadczeniem producenta w zakresie prawidłowiej opieki nad zwierzętami. 

BAS-MIX Starter Komplet 4% – zalety stosowania 

Regularne stosowanie produktu BAS-MIX Starter Komplet 4% przynosi bardzo duże korzyści hodowlane. Najbardziej zauważalną zaletą tego produktu jest zapewnienie bardzo szybkiego wzrostu masy ciała zwierząt. Oprócz tego, BAS-MIS Starter Komplet pozwala na równomierny przyrost. 

Stosowanie BAS-MIX Starter Komplet 4% jest także ekonomiczne – zużycie paszy na 1kg przyrostu masy ciała jest na niezwykle niskim poziomie, co przekłada się na spore oszczędności. Warto wspomnieć również o zwiększonym i przyspieszonym pobieraniu paszy przez zwierzęta, co skutkuje zwiększoną efektywnością prowadzonej hodowli. Dodatkowo mieszanka paszowa BAS-MIX Starter Komplet 4% wyraźnie poprawia pracę jelit prosiąt i warchlaków ora zapewnia efektywniejszą redukcję procesów oksydacyjnych.  

BAS-MIX Starter Komplet 4% – idealny stymulator wzrostu zwierząt

Stosowanie mieszanki paszowej BAS-MIX Starter Komplet 4% przynosi wiele korzyści. Zwierzęta są lepiej odżywione, chętniej sięgają po paszę, a ich kondycja ulega zdecydowanej poprawie. Duże opakowanie o masie 20 kg zapewnia doskonały stosunek ceny do jakości oraz efektywne rozdzielanie pokarmu. Duże worki to także wygoda przechowywania oraz przenoszenia. 

Korzyści z zastosowania:

  • wysokie przyrosty masy ciała i dobre wyrównanie zwierząt

  • niskie zużycie paszy na 1kg przyrostu masy ciała

  • dobre i szybkie pobieranie paszy

  • efektywniejsza redukcja procesów oksydacyjnych w organizmie

  • korzystna relacja: cena – jakość

Opakowanie

worki 20 kg

Cecha produktu B
materiał sypki
PL57021020
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.