Żywienie tuczników

Żywienie tuczników | Superferma.pl
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Prawidłowe żywienie tuczników

Żywienie tuczników jest jednym z podstawowych czynników wpływających na ich zdrowie oraz produkcyjność. W tej kategorii produktów znajdziesz jakościowe pasze dla świń, takie jak: premiksy, zakwaszacze, dodatki paszowe i surowce. Codzienną dawkę paszy należy dostosować do indywidualnego zapotrzebowania świń. Pożywienie należy prawidłowo przechowywać, najlepiej w suchych magazynach, do których nie dociera światło słoneczne. Unikniesz w ten sposób pogorszenia jakości paszy. 

Codzienne żywienie powinno być urozmaicone, a także dopasowane do preferencji smakowych zwierząt. W niektórych przypadkach do codziennej diety warto włączyć dodatki zachęcające do częstszego sięgania po pokarm.

Najlepsze pasze dla świń

Oferowane przez nas pasze dla świń to produkty renomowanych i cenionych marek, takich jak Phosphea, Sonacczy Biomin. Na stronie znajdziecie mieszanki paszowe uzupełniające i surowce paszowe. W surowcach paszowych na szczególną uwagę zasługuje fosforan paszowy jednowapniowy będący źródłem dwóch, niezwykle istotnych składników budulcowych – wapnia i fosforu.

W tej kategorii znajdziecie również ARBOCEL RC FINE. Produkt zaleca się stosować w celu zapobieganiu zaparciom. Zapewnia on lepszą mleczność, strawność mieszanki i wyrównanie miotów, a także poprawia konsystencję odchodów. Równie interesujący produkt to MYCOFIX Select 3.E. Pozwala on zminimalizować ryzyko chorób i stanów zapalnych spowodowanych mykotoksynami. To preparat przeznaczony zarówno dla pasz dla tuczników, jak i kaczek, indyków czy brojlerów. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem. Razem z nami zadbasz o prawidłowe i skuteczne żywienie tuczników. W razie jakichkolwiek pytań dot. przedstawionych produktów, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy w wyborze najlepszego produktu. 

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.