ACIDOMATRIX D, 25kg
ACIDOMATRIX D, 25kg
ACIDOMATRIX D, 25kg

ACIDOMATRIX D, 25kg

 ACIDOMATRIX™ D jest wysokoenergetyczną, aromatyzowaną mieszanką paszową uzupełniającą

 

567,00 zł

(22,68 zł kg)

Brutto

 

ACIDOMATRIX D – mieszanka paszowa uzupełniająca

ACIDOMATRIX D to produkt przeznaczony dla wszystkich gatunków drobiu w każdej fazie wzrostu. Charakteryzuje go wysoka energetyczność oraz pozytywny wpływ na stan mikroflory jelitowej. Ma formę białokremowych mikro-pereł. Towar jest pakowany jest w szczelny, solidny worek z poliestru i aluminium, worki o wadze 25 kg. 

ACIDOMATRIX D – za co odpowiada?

Produkt wpływa bezpośrednio na procesy trawienne zwierząt. Stosuje się go w ramach dodatku funkcjonalnego, którego zadaniem jest stabilizowanie mikroflory odcinka jelitowego zwierzęcia za pomocą najwyższej jakości składników aktywnych o najlepszym działaniu. ACIDOMATRIX D charakteryzuje się również nowoczesną formułą Novus Premium Blend Technology, która pozwala na stopniowe uwalnianie składników aktywnych w organizmie zwierzęcia, co skutkuje maksymalną stabilizacją bakteryjnej mikroflory jelit. Produkt ten niweluje zatem występowanie biegunek oraz problemów z nieżytami jelit, a co za tym idzie, ogranicza koszty związane z leczeniem zwierząt i poprawia ich wyniki produkcyjne. Dodatkowym atutem ACIDOMATRIX D jest jego uniwersalność, ponieważ można go stosować we wszystkich fazach wzrostu i wobec każdego gatunku.

ACIDOMATRIX D – działanie 

Matryca tłuszczowa zapewnia bezpieczny transport substancji aktywnych produktu do odcinka jelitowego przewodu pokarmowego zwierzęcia. Żołądek trawi głównie białko, a tłuszcze z kolei trawione są przede wszystkim od końca dwunastnicy. Tam dochodzi do sekrecji soku żółciowego, który zawiera dużą zawartość lipazy. To właśnie lipaza rozkłada matrycę tłuszczową w dłuższym czasie, co umożliwia stopniowe uwalnianie jej zawartości, czyli składników aktywnych ACIDOMATRIX D, przeznaczonych dla części jelitowej organizmu.

ACIDOMATRIX D ma zatem pozytywny wpływ na układ pokarmowy zwierząt. Dzięki przystępnej formie, aromatom i prozdrowotnym właściwościom, poprawia produkcyjność zwierząt, co z kolei zwiększa efektywność prowadzonej hodowli. 

Zalety produktu:

ACIDOMATRIX™ D jest wysokoenergetyczną, aromatyzowaną mieszanką paszową uzupełniającą, oddziaływującą na procesy trawienne u drobiu. Formuła Novus Premium Blend Technology gwarantuje stopniowe uwalnianie aktywnych składników w jelitach, zapewniając maksymalną stabilizację bakteryjnej mikroflory jelit, jak również stabilność podczas produkcji pasz. Konsekwentne stosowanie ACIDOMATRIX D przyczynia się do wzrostu rentowności produkcji poprzez poprawę wyników produkcyjnych zwierząt.

Opakowanie

worek z poliestru i aluminium - 25 kg netto

Cecha produktu B
materiał sypki
Novus
Acidomatrix
480 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.