BAS-MIX LP 2% MTX HyD, 20kg

BAS-MIX LP 2% MTX HyD, 20kg

Mieszanka paszowa uzupełniająca 2% dla loch prośnych.

 

199,58 zł

(9,98 zł kg)

Brutto

 

BAS-MIX LP 2% MTX HyD to mieszanka paszowa uzupełniająca 2% dla loch prośnych. Mieszanki tego typu charakteryzują się wysoką zawartością wybranych składników pokarmowych, które skutecznie poprawiają kondycję stada, co przekłada się na zwiększenie efektywności prowadzonej hodowli.

BAS-MIX LP 2% MTX HyD – charakterystyka produktu

Wśród cech produktu można wymienić zawartość pierwiastków śladowych w formie chelatów (Zn, Mn, Cu). Mieszanka zawiera również witaminę D w formie HyD, która jest wchłaniana bezpośrednio do krwi z pominięciem przemian metabolicznych zachodzących w wątrobie. Użytkowanie produktu w przypadku loch prośnych zapewnia wysoką skuteczność zapłodnienia i przeżywalność płodów. Dodatkowo lochy osiągają optymalną kondycję, a ich kości zostają wzmocnione.

Inne korzyści płynące z zakupu mieszanki BAS-MIX LP 2% MTX HyD to wyrównanie miotów i dobre pobranie paszy. Układ trawienny loch zyskuje optymalny status fizjologiczny i stają się one odpowiednio przygotowane do laktacji.

Dlaczego warto stosować mieszanki uzupełniające?

Zapewnienie lochom prośnym niezbędnych składników odżywczych to ważny aspekt nie tylko dla zachowania zdrowia samych loch, ale również ich potomstwa. Należy więc zadbać o karmienie wysokiej jakości paszami, a szereg dodatkowych korzyści można osiągnąć poprzez zastosowanie mieszanek uzupełniających. Dzięki temu można wpłynąć na zwiększenie liczby urodzonych prosiąt oraz zadbać o prawidłowy przebieg ich rozwoju.

Na uwagę zasługuje fakt, że mieszanki uzupełniające niwelują ryzyko występowania chorób w stadzie. Jest to niezwykle ważne w okresie okołoporodowym. Odpowiednio dobrane mieszanki zapewniają również poprawę mleczności. Dodatkowym atutem stosowania BAS-MIX LP 2% MTX HyD jest poprawa walorów smakowych paszy.

Opakowanie

worki 20 kg

Cecha produktu B
MPU
PL75121020
50 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.