HP 300 MĄCZKA SOJOWA, 25kg
HP 300 MĄCZKA SOJOWA, 25kg

HP 300 MĄCZKA SOJOWA, 25kg

Mączka sojowa o wysokiej strawności 90% i biologicznej wartości 75-80% białka, dedykowana dla prosiąt od pierwszego tygodnia życia.

206,55 zł

(8,26 zł kg)

Brutto

 

Mączka sojowa, dzięki wysokiej 90% strawności i 75-80% biologicznej wartości białka, jest idealna dla prosiąt już od pierwszego tygodnia życia do 2-4 tygodnia po odsadzeniu. Zalecana dawka wynosi 5 - 15% paszy pełnodawkowej. Produkt sprzedawany jest w workach 25kg.

Zalety mączki sojowej HP 300

Stosowanie mączki sojowej w żywieniu prosiąt jest bardzo popularnym rozwiązaniem, z uwagi a szereg korzyści, które za sobą niesie. Przede wszystkim produkt jest dobrze rozdrobniony i posiada przyciągający dla zwierząt smak, dzięki czemu prosięta z łatwością mogą go spożywać. Zapobiega biegunkom i zmniejsza problemy z odsadzaniem zwierząt. W odróżnieniu od śruty sojowej, mączka sojowa posiada bardzo dobrą biologiczną wartość białka (75-80%) o dobrym składzie aminokwasów. Dodatkowo podczas samego procesu produkcji mączki sojowej dochodzi do usunięcia substancji antyżywieniowych.

Dlaczego warto kupować u nas?

By zadbać o zdrowie zwierząt, w skład HP 300 MĄCZKI SOJOWEJ wchodzą niezbędne składniki, między innymi potas, fosfor, sód, magnez, żelazo, cynk, tłuszcz surowy, lektyny, woda, włókno surowe. Dobrze dobrane składniki oprócz zapobiegania chorobom, mają również za zadanie leczyć już występujące problemy zdrowotne u zwierząt.

Odpowiednio zbilansowana dieta zwierząt to klucz do sukcesu hodowców – zapewnia dobrostan fizyczny, jak i większy przyrost masy ciała, a to z kolei pozwala na osiągnięcie zadowalających efektów hodowlanych.

Superferma oferuje wsparcie rolnikom oraz hodowcom. Posiadamy w ofercie certyfikowane i przetestowane produkty, które wspomagają kondycję i zdrowie wielu zwierząt, na każdym etapie hodowli. W oparciu o badania przeprowadzane przez specjalistów do spraw żywienia zwierząt stale szukamy nowych rozwiązań i uzupełniamy naszą ofertę.

Zastosowanie

HP 300 przeznaczony jest dla prosiąt od pierwszego tygodnia życia do 2 - 4 tygodnia po odsadzeniu .
Zalecana dawka wynosi 5 - 15 % paszy pełnodawkowej.

Zalety produktu

  • zmniejszenie problemów związanych z odsadzaniem prosiąt;

  • skuteczne wyeliminowanie substancji szkodliwych;

  • bardzo dobra strawność;

  • duża zawartość białka o dobrym składzie aminokwasów;

  • bardzo dobra wartość biologiczna białka;

  • zapobieganie biegunkom;

  • atrakcyjny smak;

  • dobre rozdrobnienie;

  • wyrównana jakość


Strawność białka HP 300

Strawność białka wynosi średnio 90%.
Biologiczna wartość białka jest także wysoka 75-80 % podczas, gdy wartość ta dla śruty sojowej i innych koncentratów białka sojowego wynosi 70-75 %.
Wskazuje to na dobry skład aminokwasowy białka jak również dobre wykorzystanie aminokwasów strawnych.

Opakowanie

Worek 25kg

HP 300
144 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.