BAS-MIX 2% Grower*** – zadbaj o prawidłowy wzrost warchlaków

Żywienie zwierząt hodowlanych odgrywa bardzo znaczącą rolę. Każdy hodowca zdaje sobie sprawę z tego, że od jakości pokarmu zależą m.in.: stan zdrowia i kondycja osobników w stadzie. Dotyczy to również warchlaków. Dla poprawy efektywności ich wzrostu warto do podstawowej paszy dodawać premiksy i mieszanki paszowe uzupełniające. Wśród nich znajduje się nasza mieszanka BAS-MIX 2% Grower***. Poznaj jej charakterystykę.

Czym jest BAS-MIX 2% Grower***?

BAS-MIX 2% Grower*** to mieszanka paszowa uzupełniająca, która charakteryzuje się bardzo dobrym składem. Produkt przeznaczony jest do stosowania w przypadku tuczników, warchlaków oraz prosiąt. Wszystko dlatego, że w jej składzie znajdują się niezbędne do prawidłowego wzrostu enzymy paszowe. Dzięki nim poprawia się efektywność podawania pasz roślinnych oraz jednocześnie ograniczone zostaje działanie zawartych w nich substancji antyżywieniowych. Proponowana przez nas mieszanka odznacza się wysoką czystością mikrobiologiczną i jest w pełni bezpieczna dla zwierząt.

Zalety stosowania mieszanki

Prawidłowe stosowanie BAS-MIX 2% Grower*** wiąże się z określonymi korzyściami w ramach prowadzonej produkcji. Przede wszystkim w przypadku warchlaków odnotowuje się poprawę przyrostu masy ciała zwierząt przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia paszy właściwej. Przyspieszony tucz idzie w parze z wysoką syntezą masy mięśniowej. Dodatkowo mieszanka wpływa korzystnie na ograniczenie działania składników antyżywieniowych, które znajdują się w paszach roślinnych. Stosowanie BAS-MIX 2% Grower*** minimalizuje ryzyko występowania jakichkolwiek anomalii w rozwoju trzody chlewnej oraz pomaga w zadbaniu o jej prawidłowy wzrost. To wszystko przy zachowaniu dobrego stosunku ceny do jakości produktu.

Skorzystaj z naszej oferty

Jeżeli na co dzień prowadzisz hodowlę tuczników i warchlaków, to zachęcamy do zakupu mieszanki paszowej uzupełniającej BAS-MIX 2% Grower***. Po jej wdrożeniu szybko zauważysz poprawę w obszarze kondycji oraz przyspieszonego wzrostu zwierząt. Nasz produkt jest czysty mikrobiologicznie i w pełni bezpieczny podczas stosowania. Zapraszamy do zakupów.

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.